Středa, 17 dubna, 2024
Home Domácnost Sprchový kout anebo raději vana?

Sprchový kout anebo raději vana?

od Redakce
Published: Upraveno 1 komentář
sprchový kout

Zařizujete své hnízdečko lásky a chcete, aby byl váš nový domov dokonalý v každém detailu? Už jste mysleli na kuchyňskou linku, osvětlení a dokonce máte vymalované stěny a obrazy na nich? Ale co koupelna? Že z ní máte strach? Ani se nedivíme, vždyť právě v koupelně relaxujeme ve vaně anebo si dopřejeme rychlé ranní osvěžení ve sprchovém koutě.

Co je lepší a výhodnější?

Co patří do moderně vybavené koupelny? Vodovodní baterie, umyvadlo, vana, sprchový kout, držáky na ručníky a koupelnový nábytek. Už máte vše vybráno anebo stále tápete, jestli zvolit vanu anebo sprchový kout? Pokud máte dostatečně velkou koupelnu, vybavte ji obojím. Sprchové kouty i vany mají svá pozitiva.

Sprchový kout se vyplatí

První výhodou sprchového koutu je úspora vody, kterou na rozdíl při napouštění vany ušetříme. Čím menší spotřeba vody, tím nižší účet za energie. Další trefa do černého? Dnešní lidé žijí rychle, nemají čas, a proto potřebují snadné a pohodlné osvěžení. Existují sprchové kouty v nejrůznějších velikostech, které pojmou i dvě osoby. Muži i ženy si oblíbili vaničky s nižší hloubkou, protože mají elegantnější vzhled a hlavně se do nich dobře vstupuje. Produkty s vyšší vaničkou zastanou funkci vany pro nejmenší děti, protože právě naše ratolesti moc rády skotačí ve vodě. Sprchové kouty si oblíbily především starší generace, ať už díky úspoře vody či kvůli bezpečnému sprchování. A navíc jsou mnozí z nás zastánci toho, že je sprchování zdravější než mytí ve vaně.

Ve vaně je pohodlí

Vana je prostě fajn, vyhoví, když máte chuť na horkou lázeň anebo toužíte po rychlé sprše! Pokud si vanu doplníte o zástěnu, nebude všude nacákaná voda. Jestliže jste stále nerozhodní, navštivte e-shop koupelnovevybaveni.cz, kde vám mile rádi poradí. Najdete zde tisíce produktů, které jsou klíčové pro bezproblémový chod koupelny.

[hana-code-insert name=’seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 120 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Další podobné články

1 komentář

Jindra 23.8.2016 - 18:56

Základním rozlišujícím prvkem je samotná konstrukce sprchových koutů. Existují tedy sprchové kouty rámové (např. Supernova), dále jsou k dispozici kouty půlrámové (např. Rapier) a nakonec jsou tu kouty bezrámové (např. GlassLine). Rámové kouty odolají i nešetrnému zacházení, takže se hodí do prostor, u kterých se počítá s větší intenzitou používání koutu. Půlrámové mají odlehčenou konstrukci a bezrámové se skládají pouze z bezpečnostních skel a pantů.

Zanechat komentář