Pondělí, 20 května, 2024
Home Naše tipy Nakupujte lechtivé dárky a hračky od diskrétních prodejců

Nakupujte lechtivé dárky a hračky od diskrétních prodejců

od Redakce
Published: Upraveno 0 komentář
erotický eshop

Chcete překvapit přítelkyni a nadělit jí pod stromeček něco obzvlášť pikantního? Shodou okolností se jí však ledabyle zabalený dárek dostane do rukou předčasně, kurýr ho doručí dříve než jste čekal a máte po překvapení. Děti bývají také velmi zvědavé a zvláště před Vánoci rády prozkoumávají každý temný kout, kde by se mohly vyskytovat dárky. Když otevřou pošťákovi a obdrží podezřelý balíček, vsaďte se, že se podívají. Trapným situacím lze předejít výběrem solidního prodejce, který nabízí diskrétní řešení.

Speciality ze sexshopu

V žebříčku nejprodávanějšího zboží sexshopů se dlouhodobě drží erekční kroužky, lubrikační gely, dilda, vibrační kroužky a návleky pro oba partnery. Nakoupíte v nich kondomy, které v nabídce klasických obchodů nenajdete, a speciální pomůcky pro náročné. Milovníci SM hrátek ocení pestrý sortiment pout, provazů i celých postrojů, samozřejmostí jsou pak také důtky, biče, roubíky a jiná „mučítka“ určená pro vašeho otroka. K Vánocům mu věnujte třeba obojek nebo pás cudnosti, ať ví, kdo je tady pánem. Na dobu nepřítomnosti partnera například na služební cestě je projevem nesmírné galantnosti povolit otrokyni hrátky s pomůckami. Klasické vibrátory už ji omrzely? Určitě ještě nevyzkoušela všechny varianty. Překvapte ji vibračním vajíčkem nebo vibrujícími kuličkami. Zpestřete si sex úplně novými zážitky. Kde sehnat diskrétně kvalitní hračku a lechtivý dárek?

Záruka stoprocentní diskrétnosti

Samozřejmě jedním ze způsobů, jak nakoupit diskrétně, je návštěva místního sexshopu. Na malém městě se však nic neutají a vy nemáte čas lítat po obchodech? Nakupujte v e-shopu! Přitom si ale musíte dát bedlivý pozor na míru diskrétnosti, kterou konkrétní internetové obchody poskytují. Jak vypadá stoprocentní diskrétnost? Předně se zaměřte na podobu balíků, jež by měly být úhledně zabalené a na nich by nemělo být uvedeno logo sexshopu. Možnost doručení přímo na poštu zaručuje, že vám do schránky nepřijde žádný podezřelý lístek s výzvou k vyzvednutí zásilky. Upozornění obdržíte na email nebo prostřednictvím SMS. Balík si pak vyzvednete ve volném čase.

Na profesionalitě a vysoké míře taktu si zakládá například internetový Diskrétní Sexshop, kde nakoupíte bez obav a stresu.

Komentáře

komentářů

Další podobné články

Zanechat komentář