Pátek, 1 března, 2024
Home Krása a zdraví Dermální výplně – estetická medicína v akci

Dermální výplně – estetická medicína v akci

od Redakce
Published: Upraveno 1 komentář
dermatologie

Kdo by si nepřál být neustále mladý a krásný? Jak k tomu ovšem dojít? Stárnutí je přeci přirozenou součástí života. Někdy stačí štěstí jen trošku popohnat. Díky moderním metodám si zajistíte nenáročnou úpravu obličeje. Stačí navštívit patřičný institut krásy anebo estetického dermatologa.

[hana-code-insert name=’seznam‘ /]

Kouzelný efekt v akci

Ať chceme nebo ne, stárnutí neovlivníme. Povadají víčka a mizí kdysi perfektně oblé kontury obličeje. Naštěstí je tu 3D modelace dermálními výplněmi, která škodlivě nezasahuje do lidského organismu. Už se nemůžete dívat na svá pokleslá víčka a celkový vzhled své tváře, vyzkoušejte tuto trendy metodu na vlastní kůži. Vše je bezbolestné, rychlé a účinné. Zajímalo by vás, jaké části se dají tímto zázrakem vylepšit? Jsou to lícní kosti i tváře. Pokud budete mít zájem, ošetří vám obličej jako celek.

Dejte sbohem povadlé kůži

Jak funguje 3D modelace? Do pokožky jsou aplikovány dermální výplně, které navracejí pokožce mladistvý vzhled. Tato metoda je vhodná pro muže i ženy. V každém případě ohromí tím, že je prováděna ambulantně v lokální anestezii. Za zmínku stojí i to, že se nemusíte nikterak omezovat. Klidně můžete vyrazit do společnosti, za sportem anebo do práce. Vše je bezbolestné. Dermální výplně na bázi kyseliny hyaluronové vydrží 6 – 12 měsíců. Vše záleží na rychlosti metabolismu organismu daného člověka.

Znáte všechna pozitiva

Nepřidávejte si roky ani starosti. 3D modelace omlazuje, vyhlazuje a vyplňuje. Vrásky mizí kolem očí, úst i na čele. V zrcadle spatříte pouze zpevněné kontury tváře. Jen si představte, jak se vám omladí také dekolt a krk. Celkový účinek je vidět na první pohled, nemusíte ležet v nemocnici ani minutu. To stojí za povšimnutí. Udělejte si radost a vraťte se v čase zpátky o pár let. Jen nezapomeňte oslovit osvědčené estetické dermatology na prestižních klinikách.

[hana-code-insert name=’seznam‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 120 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentářů

Další podobné články

1 komentář

ada 25.7.2017 - 15:36

Nesouhlasím s autorem, ale koneckonců budu i nadále sledovat Vaše příspěvky.

Zanechat komentář