Čtvrtek, 18 července, 2024
Home Jen pro muže I muži věnují stále více péče výběru spodního prádla!

I muži věnují stále více péče výběru spodního prádla!

od redakce
Published: Upraveno 0 komentář
pánské trenýrky

Trh se spodním prádlem byl ještě donedávna především ženskou záležitostí. Ženy pečlivě vybíraly a stále vybírají, jaké prádlo si vezmou pod oblečení, věnují velkou pozornost jeho kvalitě, střihu a eleganci. Muži dlouho vnímali spodní prádlo jen jako nutnost. V posledních letech se ale stále více zaměřují na komfort a s ním spojenou i kvalitu materiálů a design.

Nekupují bezhlavě, ale vybírají

I muži si začali své spodní prádlo pečlivěji vybírat. Poznali, že jen kvalitní druhy dokáží být dostatečně komfortní a příjemné. Stále více se začínají díky tomu prosazovat na trhu specializovaní výrobci v této oblasti, kteří se věnují výrobě a vývoji spodního prádla. V České republice zatím takových výrobců není mnoho, ale to rozhodně neznamená nízkou kvalitu. Právě naopak. I české pánské trenýrky jsou vysoce kvalitní.

Příkladem je značka El.Ka Underwear

trenýrkyI my jsme se na český trh se spodním prádlem zaměřili detailněji, a to především na výrobce. Po delším zkoumání trhu nás zaujala značka El.Ka Underwear. Proč? Za prvé svým hlavním sloganem „Když je máš, tak je ukaž“. Už samotný slogan naznačuje, že El.Ka Underwear vyrábí a navrhuje stylové pánské spodní prádlo, za které se rozhodně nebudete muset stydět. Výroba probíhá výhradně v ČR z vysoce kvalitních materiálů a za pomoci moderních technologií. Výsledkem jsou trenýrky nejen designově elegantní, ale především pohodlné a pevné.

Tip na dárek od ženy

Není žádným tajemstvím, že většina žen ještě stále realizuje velké množství nákupů oblečení pro svého muže, i když i tato situace se mění. Kvalitní trenýrky se mohou stát ideálním dárkem k svátku, narozeninám i výročí. Ženy také považují spodní prádlo za velmi důležitou součást intimního života. U značky El.Ka Underwear jsou nabízeny stylové i hravé vzory. Dokonce vyrábí i spodní prádlo pro páry.

Další podobné články

Zanechat komentář