Středa, 19 června, 2024
Home Jen pro muže Důvody problémů s erekcí mohou být různé. Tyto patří mezi hlavní

Důvody problémů s erekcí mohou být různé. Tyto patří mezi hlavní

od redakce
Published: Upraveno 0 komentář
erekce

Mezi časté problémy párů patří to, že jejich sexuální život není takový, jak by si představovali. Důvodem nemusí být vždy jenom malá chuť na sex. Jsou to také projevy erektilní dysfunkce. Tedy problém, kdy mužské tělo nefunguje tak, jak by mělo. Muži se za tento problém často stydí, ale výsledky ukazují, že není nijak ojedinělý. A co ho může způsobovat? Podívejte se.

Zdravotní problémy

Není nic výjimečného, že hlavním problémem je skutečně závažnější zdravotní problém, související velmi často s krevním oběhem. V takovém případě je na místě navštívit lékaře. Ten provede několik testů které vyhodnotí, sdělí diagnózu a samozřejmě nezapomene ani na optimální návrh řešení daného problému.

Stáří

Věk je něco, co nikdo nikdy nezastaví. A právě s přibývajícím věkem se mohou objevovat problémy tohoto konkrétního rázu. Naštěstí i zde existuje možná pomoc, ve formě různých tabletek. Pokud jste právě v této skupině mužů, pomůže Cialis, popřípadě jiný alternativní preparát, který je určený k dosažení erekce. Při výběru doporučíme sledovat hlavně trojici parametrů, a to:

  • Složení produktu
  • Doba nástupu účinku
  • Délka trvání účinku

Psychika

Mohou to být problémy v práci, mohou to být starosti doma, stejně jako dlouhodobé psychické vypětí posledních dní. A pokud jen problém právě v hlavě, tak nemusí být nic výjimečného, že přesune do dalších oblastí. Muž se nedokáže uvolnit, stále na něco myslí, a to se projeví v nekvalitě jeho erekce. Zkuste si vyčistit hlavu a problém je vyřešen.

Únava

Je jedno, jestli je to ta psychická, nebo ta fyzická. Když je člověk unavený, tak se mu nejenom mnoho věcí samo od sebe nechce, ale nelze zapomínat také na situace spojené s tím, že ani jeho tělo nemusí fungovat tak, jak by se od něho jenom očekávalo. Stačí jenom trošku zvolnit, vysadit, pořádně se vyspat a za pár ní bude vše zase v naprostém pořádku. Zkuste a uvidíte.

Upozornění: Redakce neodpovídá za pravdivost tvrzení v tomto článku. Článek nevyjadřuje názor redakce, ani nepotvrzuje léčební účinky výše uvedeného. 

Další podobné články

Zanechat komentář