Středa, 19 června, 2024
Home Dovolená Relax v přírodě? V Nízkých Tatrách si ho opravdu užijete

Relax v přírodě? V Nízkých Tatrách si ho opravdu užijete

od redakce
0 komentář

Pokud si chcete o dovolené opravdu odpočinout, zkuste zavítat do přírody, kde na vás čeká klid, pohoda a možnost aktivního vyžití, které vás nabije novou energií. Jednou z nejvyhledávanějších lokalit jsou Nízké Tatry, zejména pak oblast Jasná, která je populární nejen na zimní dovolenou s lyžováním, ale také na letní aktivity. Třeba parádní hotel Chopok nabízí luxusní ubytování a hotelové služby, které vám zajistí ten nejlepší pobyt na Slovensku.

Ubytování pro všechny generace

Najdete zde klid a pohodu uprostřed krásné a čisté přírody, ale také možnost dát si pořádně do těla během horských túr a vyzkoušet řadu jedinečných aktivit. Ubytovat se můžete v prostorných rodinných pokojích s oddělenými ložnicemi a dvěma koupelnami, ale samozřejmě nechybí ani romantická apartmá pro zamilované páry. Kousek od hotelu se můžete napojit na řadu turistických tras, které nabízejí jak nenáročné procházky po okolí, tak také možnost vystoupit na vysoké okolní vrcholy. Zkusit můžete také paragliding nebo třeba horolezectví. A po náročném dni si můžete užít pořádný relax ve wellness – co víc si přát?

Nebude se vám chtít odjíždět

Možností, kde se ubytovat, je v Jasné nespočet. Užijte si hotel Liptov, který nabízí všechno, co na dovolené potřebujete. Sami uvidíte, jak terapeutické je budit se každé ráno s výhledem na hustý les a koruny stromů, které se kolem vás rozprostírají. Příroda na člověka skutečně působí velmi relaxačně a nabíjí jej energií. O to těžší pak může být nasednout zase do auta a vydat se směr betonová džungle, ale jisté je, že vás takový prázdninový pobyt občerství a dodá vám potřebnou energii do dalších pracovních i rodinných aktivit. Nezapomeňte si svůj pobyt rezervovat včas, protože místa se rychle plní a mnoho rodin letos dává přednost dovolené v blízkosti Česka, která je dostupná a nabízí všechno, co si můžete přát.

 

Zdroj obrázku: Kayo / Shutterstock.com

Další podobné články

Zanechat komentář