Středa, 19 června, 2024
Home Móda Nestárnoucí nedbalá elegance aneb kožené bundy vládnou mužské módě i letos

Nestárnoucí nedbalá elegance aneb kožené bundy vládnou mužské módě i letos

od redakce
0 komentář
bunda

To, co pro ženy na podzim z hlediska módy přestavují kabáty, tím jsou pro muže bundy. Pánskou podzimní klasikou jsou již řadu let bundy vyrobené z kůže, s trochou nadsázky můžeme říci, že alespoň jedna taková bunda by neměla chybět v šatníku žádného muže bez ohledu na věk. I když se stále některým z nás vybavují především legendární bundy, které v padesátých a šedesátých letech nosily americké filmové hvězdy.

Dokonalý a zároveň jednoduchý outfit

Dnešní nabídka je mnohem různorodější a skvěle padnoucí kousek si v ní najde každý muž. Pánské kožené bundy se dnes vyrábějí v mnoha různých stylech, střizích a barevných provedeních, od klasičtějších tmavých barev až po světlé přírodní odstíny. Společnou charakteristikou dnešních bund je zejména praktičnost, pohodlnost a univerzálnost. Moderní kožené bundy jsou navíc vyrobeny z velmi kvalitních materiálů, které zajišťují nejen jejich dlouhou životnost, ale také příjemnost na dotek. Lze je bez problémů nosit nejen ve volném čase, například na procházku do města či do restaurace, ale také do práce či na cesty. Správně zvolená kožená bunda je nejen skvěle padnoucí, ale také nadčasová, což vám umožní těšit se z ní po řadu let.

Co si ke kožené bundě obléci?

K výhodám kožené bundy patří rovněž to, že ji lze velmi dobře kombinovat s nejrůznějším oblečením, podle toho, kam se zrovna chystáte. Velmi stylově vypadá s tričkem, svetrem i košilí, s kalhotami nešlápnete vedle, pokud zvolíte jedinečné pánské rifle. V neposlední řadě se vyplatí, pokud bundu doplníte ještě kvalitními koženými botami v podobném stylu. Tomuto ležérně elegantnímu looku neodolá žádná žena. Odvážnější mladí muži ocení extravagantnější bundy s nejrůznějšími zipy, nášivkami či kapucí. Některé kožené bundy navíc disponují i zvláštní zateplenou vložkou, která umožňuje jejich pohodlné nošení i v zimních měsících.

Další podobné články

Zanechat komentář